کوکوپیت
خانه / پالم پیت / فروشگاه های پالم پیت مرغوب

فروشگاه های پالم پیت مرغوب

فروشگاه های پالم پیت هم بصورت فیزیکی در سطح کشور و هم بصورت اینترنتی در بستر اینترنت اقدام به فروش پالم پیت مرغوب در دوگونه فله ای وکیسه ای می کنند.

فروشگاه های پالم پیت

پالم پیت مرغوب

آمارها نشان از افزایش درخت نخل و به تبع آن ضایعات حاصل از چون نخل در ایران دارد.
با توجه به اینکه در ایران و بخصو کرمان بیشتر از  صدهزار هکتار از اراضی زیر کشت خرما بوده الیاف سلولزی نخل خرما می توان جایگزین مناسبی جهت بستر کشت گیاهان هیدرویونیک باشد.
فرآورده ی حاصل از آرد ضایعات نخل خرما را پالم پیت می گویند،درواقع پالم پیت نوعی خاک می باشد. علاوه بر خاک پالم پیت بستر های کشت دیگری نیز در جهان وجود دارد که به این موارد می توان اشاره کرد:

  • پیت ماس
  • کوکو پیت
  • پشم سنگ
  • ورمیکو لایت
  • پوسته برنج
  • پوست سرو

خاک پالم پیت نسبت به این مواردی که نام بردیم قیمت کمتری دارد وهمچنین بالا بودن هرینه های گلخانه ای کشاورزان را به سمت استفاده از بسترهای ارزانتر سوق می دهد.
تولید کنندگان ایرانی تمام تلاش خودرا انجام می دهد تا پالم پیت مرغوب را وارد بازار کنند. به دلیل اینکه در ایران نخلستان های زیادی وجود دارد، خاک پالم پیت مرغوب را به کشورهای دیگر هم صادر می کنند.
صادرات این کاالای داخلی به رونق بازار کمک شایانی می کند.

فروشگاه های پالم پیت

فروشگاه های پالم پیت مرغوب

این فروشگاه ها را میتوانید در سراسر ایران با توجه به قیمت های مناسب پیدا کنید. این فروشگاه ها هم بصورت فله ای هم به صورت نایلونی خاک پالم پیت را به مشتریان و کشاورزان عرضه میکنند.
امروزه فروشنده ها برای فروش بیشتر محصولات خود شروع به تبلیغ می کنند این تبیلغات عامل مهمی در فروش بالای خاک پالم پیت در سراسر کشور هستند.
هرچقد پالم پیت تولید شده مرغوبیت بالایی داشته باشد قیمت آن به مراتب بیشتر است.

فروشگاه های پالم پیت

فروشگاه های اینترنتی پالم پیت

فروشگاه های اینترنتی جزو کسب و کارهای جدید درسالهای اخیر است که رونق بسیاری پیدا کرده است. خاک پالم پیت هم بصورت فله ای هم بصورت کیسه ای در وزنهای 15 تا 20 کیلویی در سراسر اینترنت به فروش می رسد.
درواقع با عرضه این محصولات در فروشگاه های اینترنتی فروش نیز بالا می رود و مشتری هم میتواند بصورت ارزانتری این محصولات را دریافت کند.
جهت خرید و فروش پالم پیت مرغوب از سایت ما می توانید با مدیران فروش ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمد کرمیان
راه ارتباطی :
شماره موبایل: 09173929462

مطلب پیشنهادی

تولید خاک پالم پیت

تولید خاک پالم پیت | بستر کشت هیدروپونیک

تولید خاک پالم پیت در کجا و به چه صورت انجام میگیرد؟ آیا پالم پیت …